TH3l3L3NCl kérdése:

Hogyan lehetek?

Figyelt kérdés
Van egy szakmám de sajnos nem tudok el helyezkedni munka terén ezért most gimmnáziumba járok. Viszont elég kicsi korom óta érdekel a tetoválás és a rajzolás, állítólag tudok is. Hol lehetne tanulnom tetoválónak? JNSZ megyében.

2015. szept. 25. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulnod otthon, majd egy tetoválótól. Nem tudom, hogy a jászságban kik azok, akik vállalnak tanítványt.


Minden esetre hivatalos OKJ rendszerű, vagy szakmunkás/szakközép iskolai tetováló tanfolyam nem létezik.

Vannak persze magán tanfolyamok, de azok árai nagyon magasak és cserébe nem túl sokat tanulsz.

Itt a gyik-n már nagyon sokszor írtam le én is és más is, hogy mi kell hozzá, hogy és mint kell...

Keress utána, vagy ha végkép nem találod, írj privben és megírom pontosan.

Ha kérdésed lenne, szintén tedd privátban és válaszolok rá.


Remélem azért segítettem ezzel is.

2015. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!