Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egészségügyi tanfolyam hogy...

Egészségügyi tanfolyam hogy zajlik? (jogsihoz)

Figyelt kérdés
Mi történik elméleti/gyakorlati órán, mire kell számítani, mi történik a vizsgán, kin mutatjuk be, stb

2015. szept. 26. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nekünk úgy zajlott, hogy ültünk a teremben, elmondták a kötelezőt, mutattak ezt azt, hogy fektessünk, kötözést, hogy vegyünk le bukósisakot ilyeneket... kínálgattak tankönyv szerű könyvet, én nem vettem meg, minek?

Babát minden órán fujkáltunk, meg megfektettük egymást a padlón stabilan. Nekünk kiadták a kérdéseket, szóval én csak azzal foglalkoztam, netről megnézegettem a helyes válaszokat, betanultam nagyjából.


Vizsgán én reggel 9-re mentem vagy hogy, de ott voltam 1 óraig kb, utolsóként mentem, úgy kerestem magamnak vizsgatársat, mert mindenki én veled megyek, te velem jössz... nekem meg senki. Na találtam azért embert. Bementünk, szegény srác nagyon izgult, én nem annyira mint ő. Stabil oldalfekvés és baba fújás az volt mindenkinek. Én persze nem fogtam be az orrát, mire észbekaptam hogy azt is kéne. :D De senki nem szólt érte. A srác nem tudta a fogást, a vizsgáztató odajött beállította a kezét, kész, megvan a vizsga. Nekem egy kérdés volt, hogy mit csinálok ha egy kisgyerek fulladozik. Elmondtam. Kitöltötték a kis kártyát és viszlát.


Már már levizsgáztak helyettünk a vizsgáztatók. Párom azt mondta, náluk azért buktattak csak kb, ha nem tudták megkülönböztetni az artériás meg vénás vérzést.

2015. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért sok múlik a vizsgáztatón persze, de aki semmit nem tud, nem fog átmenni.
2015. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!