Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik tanfolyamon...

Szerintetek melyik tanfolyamon lehet a legjobban elsajátítani a 3D szempilla építés technikáját?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb szempillaépítő tanfolyam?

Luxlash, Baalbek stúdió, szempilla akadémia/szempilla diploma, Xtremelash...stb? :)


2015. szept. 26. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Jó a kérdés engem is érdekelne én a luxlash és a gold lash között vacillálok...
2015. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En dontottem. A szempillaakademia 3napos kepzeset valasztottam :)
2015. okt. 6. 18:57
 3/4 anonim válasza:
Ahol én lakom ott csak az 1 napos képzésük van... Hogy tetszett az oktatásuk? Nekem a termékek amivel dolgoznak azok voltak úgymond ismeretlenek. Végül miért pont mellettük döntöttél?
2015. okt. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Márkafüggetlenek , szóval nem próbálnak rádtukmálni minden saját terméket! Ha valami nem jó azt elmondják , segítenek abban , hogy melyik márkából mi az ami már bevált és mit kell messze elkerülni. A 3 napos képzés nagyon jó , nem is tudom , hogy mások miért nem kínálnak hasonlót. Nyilván drágább mint az alap képzések , de sokkal átfogóbb gyakorlatra lehet szert tenni és ha nem is sikerül elsőre minden , van időd begyakorolni , van lehetőséged leoldani , tölteni. Az egy napos képzések elég rövid idő alatt akarnak mindent besűrítani. Az első nap kb csak jegyzeteltünk , beszélgettünk , kérdezgettünk , mégis ott voltunk 7 órát. Csipeszt aznap kb fél órát fogtunk , ez idő alatt megtanultunk felvenni egy szál szempillát... ennyi. Ez pont elég is volt , merthogy egyébként nem könnyű tökéletesen felvenni.

A második nap már gyakorlat és elmélet egyben , mindenben segített az oktatónk , támogatott és így egész jó alapot adott nekünk. Aznap el voltam kicsit keseredve , nem éreztem , hogy ez sikerülhet , bénának éreztem magam és nagyon-nagyon amatőrnek. Viszont pont ez kellett ahhoz , hogy a harmadik nap már igenis állja oda és csináljam! Jól sikerült! A harmadik nap egy kicsit vizsga jellegű , az oktató feltesz néhány kérdést az aplikálás közben (de abszolút nem kell ettől félni , ha figyeltél első nap akkor mindenre tudni fogod a választ) , de az is lehet , hogy csak figyel miközben a vendéged kérdez tőled badarságokat - ha jól válaszolsz akkor kb nem szól semmit , ha valamiben hibázol akkor sincs gond , de kijavít és segít. Ha valamit elrontanál nem kell félni , megmutatja , hogy lehet leszedni egy-egy pillát is. Végül olyan jól sikerült , hogy bár a modelem kérte , hogy a végén távolítsuk el a pilláit , mégis azt mondta , hogy inkább szeretné megtartani!

Igazából nagyon ajánlom ezt a képzést! Nem olcsó , de tartalmilag itt tanulsz a legtöbbet. Nagyobb csomagot kapsz akár olcsóbban is máshol , de átfogóbb oktatást nem hiszem.

2015. okt. 21. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!