Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ciki lenne srácként sminkesnek...

Ciki lenne srácként sminkesnek tanulni/sminkesként dolgozni?

Figyelt kérdés
Aktuálissá vált a továbbtanulás kérdése, így elgondolkoztam azon, hogy mi lenne az, ami érdekelne, amiben ki tudnék teljesedni és arra jutottam, hogy - mivel szeretek emberekkel foglalkozni és a környezetemben élők kreatívnak tartanak (helyi rendezvényeken többször is csináltam arcfestést gyerekeknek)- szívesen lennék sminkes. Ugyanakkor nem tudom, hogy srácként mennyire lenne ez ciki? Mennyire kerülnék negatív megjegyzések kereszttüzébe? Mielőtt bárki megjegyezné, nem vagyok meleg, boldog párkapcsolatban élek... Egy NŐvel! :) Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2015. szept. 28. 13:53
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem lenne ciki.
2015. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a saját véleményemet írom le, hanem azokat a dolgokat, amikkel találkozhatsz útközben. Sokan gondolhatják majd azt rólad, hogy meleg vagy. Nem számít férfias munkának az ilyesmi, így lenézhetnek a környezetedben, társaságodban. Ezen kívül a nők sem biztos, hogy férfi sminkest választanak, ha van nő is.

Én a helyedben átgondolnám, hogy ezen a vonalon maradva, hogyan lehetne egy kicsit más irányba menni mégis, ami nem sztereotipikusan "női szakma". Pl. maszkmester.

2015. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyesmi nem érdekelne. Azzal foglalkoznék, amit szeretek. Nőként férfias szakmám volt, mielőtt babázni kezdtem, most itthon vagyok. Aztán még meglátom, mit akarok tanulni pluszban. De én nem hiszek abban, hogy vannak férfias és nőies dolgok. Ha jó vagy, lesznek akik hozzád mennek majd. Foglalkozz ezzel, ha ez tényleg érdekel!
2015. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, enyhén homis lenne, kapnál is érte rendesen. Gondold meg jól, biztos, hogy ezt szeretnéd?
2015. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez tökre jó lenne :) figyelj, a legtöbb embernek, az állatoknak, és némelyik nyelvben a főneveknek van neme. de egy szakmának nincs.. nincs ilyne ,hogy férfias, meg nőies szakma :") úgyhogy hajrá :D
2016. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!