Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van meg dft budapest felveteli...

Ladislaus433 kérdése:

Van meg dft budapest felveteli elokeszito?

Figyelt kérdés

amikor en felveteliztem egyetemre volt egy szervezet dft budapest akik felveteli elokeszitot tartottak. eleg hasznosnak bizonyult szamomra.

most ocsem fog erettsegezni es erdekelne, hogy letezik-e meg a dft budapest vagy mas emelt szintu erettsegire felkeszito tanfolyam? mit ajanlotok?


2015. okt. 13. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár hónapja rá akartam keresni az oldalukra, nem jött be kb semmi, szóval szerintem nem.

Két tanfolyamról tudok, ami tanfolyamokat hirdet:

Az egyik a Studium Generale, ők ingyenesek, de ha jól emlékszem, már megvolt belőle a szintfelmérő.

A másik pedig a Magister Universitas, ami szintén október elején szokott indulni.


Egy próbát, kérdést mindenesetre megér, hogy esetleg bárhová be lehessen még férni, de akkor gyorsan kellene cselekedni.

2015. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!