Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek végzett...

Mi a véleményetek végzett gyógy és sport masszőrök az Alfa Kapos Kft. Gyógy és sport masszázs képzéséről, el tudtatok helyezkedni ezzel, (de ismerettség nélkül! )?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem ezt az iskolát én a "Masszázsakadémián" végeztem. Úgy gondolom nem feltétlen az számít, ki hol végzett, ami az elhelyezkedést illeti. Sokkal inkább lényeges, kinek milyen érzéke van ehhez a hivatáshoz.

Én miután végeztem saját vállalkozásomban, lakóhelyemen próbáltam szerencsét és nyitottam masszázs szolgáltatást. Ahhoz, hogy beinduljon és tisztességes megélhetést biztosítson, közel négy évre volt szükség.

Soha senki nem kérdezte, hová jártam iskolába, de igazából még azt sem, jártam-e egyáltalán iskolába. Csak tettem a dolgomat, az eredmények meg jöttek maguktól, egyik vendég a másiknak ajánlott. Mára ott tartok, hogy alig tudok helyet keríteni egy-egy új vendégnek.


Tehát a siker titka nem az iskolában, hanem a kezeidben rejlik! :)


Az elhelyezkedés nem könnyű alkalmazottként, mivel ezt a fajta szolgáltatást általában alvállalkozóként kell ellátni egy pl. szépségszalonban, vagy egészségközpontban. Akár a fodrászoknak, vagy kozmetikusoknak. Kivétel ez alól az egészségügyi intézmények, de oda bekerülni csak kihalálos alapon lehet a "jatt" miatt!

Még vannak a wellness szállodák a minimálbéres, részmunkaidős bejelentéssel, ahol még el is várják cserébe, hogy futószalag szerűen dolgozz napi 10-12 órát és persze vagy két idegennyelvet is beszélj, ugyanakkor itt sincs igazán jatt, mert mindenki távozáskor fizet bankkártyával a recepción.


A masszőr szakma eléggé telített, és ugyanakkor a mai magyarországi masszázskultúra még gyerekcipóben jár. Sajnos az egészségügyi tudat még mindig gyógyszerközpontú és emiatt az alternatív gyógymódok nem tudnak kellően teret hódítani.


Amúgy sok sikert kívánok! :)

2015. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezt a szinte már már bennfentes információ tömböt!(megy a like)

Szerintem akkor egy nagyon olcsó masszázsvállalkozást fogok indítani, csak azt nem tudom , hogy számlatömbbel hol az a határ, amit még engednek és mikor kell átváltani evára. Ez hogy szokott menni ha még megkérdezhetem?

2015. okt. 26. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne olcsót akarj, hanem JÓ szolgáltatást nyújtani
2016. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!