Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik képápoló és műkörömépít...

Melyik képápoló és műkörömépítő tanfolyamot ajánljátok, amelyik vidéken is szervez oktatást?

Figyelt kérdés

#tanfolyam #műköröm tanfolyma
2015. nov. 18. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj a Nemzeti Múzeumnál, ott azt hiszem van restaurátor osztály és ott meg tudnák mondani, hogy milyen művészeti iskolát vagy tanfolyamot kell végezni képek ápolásához, restaurálásához. A műköröm építő tanfolyam szerintem egészen más szakterület, de én ennyire nem értek a szakmákhoz szerintem értelmesebb szakmát válassz ha már olyan terület, fodrász, cukrász, szakács, ezekből meg is lehet élni vígan.
2015. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hidd el, elég értelmes szakma, mellesleg van mellette diplomám, ez más miatt kell.
2015. nov. 28. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy nincs ezer és ezer olyan diploma amivel csak a McDonaldsban lehet az ember felszolgáló. Ha az ember nem a munkaerő piac alapján választ magának iskolát, szakmát, vagy diplomát hanem az szerint "mi szeretne lenni" akkor elveszett ember a mai magyar munkaerő piacon. Hogy ez jól van-e így? Nem, de nem én találtam ki és ez így van jelenleg meg még egy jó darabig így is fog menni. Keress rá, hogy "hiányszakmák 2015" és meglátod mik az alternatívák. Egy műkörmös szalon beindításához is tőke kell, a klientúra pedig kemény dió, mert önmagában műkörmös ha más mellé szegődik ugyanolyan alkalmazott mint bármelyik szakma nélküli kisegítő alkalmazott.
2015. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hiányszakma mindig változhat, műszaki diplomám van.

Ez a körmös dolog külföldön, új piac miatt kellene, hogy jobban képben legyek, olyan országban, ahol még terjedőben van, tehát hasznos lenne.

Viszont ahhoz, hogy valaki tényleg jó legyen ebben a szakmában, több dolog kell, mint mindenben.

2015. nov. 29. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazán szeretnéd akkor vágj bele! Mi tarthat vissza? Az amid most van, jószerivel meglesz akkor is ha nem jön össze a dolog. Aki mer az tényleg nyerHET. Nem biztos, de nyerhet... Aki viszont toporog, hogy mi lenne ha, .. az nem nyer az viszont biztos.


Műkörmös tanfolyamot szerintem ne oktató cég által végezz hanem keress egy vér profit, olyat aki tényleg elismert szakembere a szakmának, és beszéld meg vele, hogy milyen lehetőségek vannak. Ha kicsit is dörzsölt akkor azt mondja, hogy szervezd meg magadnak hogy egy oktatási központ felvegyen és kérjed őt hogy ő lehessen a szakoktatód, gyakorlati helyed. Hogy a papírt ki állítja ki az tök mindegy, a gyakorlat a lényeg. Ha nem gyakorló szakembernél tanulod a szakmát hanem elméleti tanároktól, sose lesz jól megtanulva a szakma csak saját rossz tapasztalatodból tudod megtapasztalni. Sok sikert!!

2015. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az alábbi linken meg tudod nézni, mely városokban oktatják a tanfolyamot:


[link]

2016. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!