Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Borsod/Hevea megyében manikűr,...

Borsod/Hevea megyében manikűr, pedikűr tanfolyamot hol érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 évesen oda jutottam, hogy gyűlölöm a jelenlegi munkám, a városomban viszont nem nagyon van lehetőség elhelyezkedni belső ember nélkül... Grafikus végzettségem van de nem nagyon szeretnék ebbe az irányba haladni. A kéz-, lábápoláson, körömépítésen már régtől gondolkozom. Környezetem szerint lenne is hozzá tehetségem. Csak nem tudom, hogy hová menjek tanulni. Miskolc, vagy Eger lenne a legjobb. Olyanoktól kérnék tanácsot, akik itt tanultak. Köszönöm!

2015. dec. 1. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miskolc, crystal nails
2015. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jakab Oktatásy Kft., ugye? Ahogy elnézem a pestiek jobban jartak mert itt nincs együtt kéz- és lábápolás :( azért holnap felhívom őket megtudakolni. Köszönöm!
2015. dec. 1. 17:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a sok félreütésem most, elnézést :D
2015. dec. 1. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ők. A képzést már mindenhol kettéválasztották, évek óta így működik.
2015. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért arra száníts, hogy ez nem egy olcsó szakma. Sokat kell belefektetni, mire vissza is jön valamennyi.
2015. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De az sem állapot, hogy minimálbérét dolgozom ki a belem és nem haladok egyáltalán. Ez meg mellékállásban is jól jöhet. A szétválasztás most egy kicsit elkeserített :( Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 2. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy egyszerre van a két képzés, de ha csak az egyiket akarod elvégezni, akkor kevesebbet fizetsz. Ajánlom, alaposan nézz utána, mielőtt belevágsz. Tájékozódj az árakról, pl anyagcsoportonként kell 20-30 szín az induláshoz, amit folyamatosan bővíteni kell, hogy megmaradjanak a vendégek. Rendszeresen kell továbbképzés, mert ha lemaradsz a trendekkel, a vendégek elmennek máshoz. Nálunk a csoport negyede maradt a szakmában, a többiek kipotyogtak, mert azt hitték, hogy 2 tégely zseléből majd h..ülyére keresik magukat, meg azonnal dőlni fognak a vendégek. Ez nagyon nem így van. A stabil vendégkör kialakítása legalább egy év, a haszontermelés másfél-2. Telített a szakma, az újaknak nagyon jónak kell lenni.
2015. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Évek óta agyalok ezen, már csak azt sajnálom, hogy eddig nem léptem. A Crystal Nails mellett döntöttem. Miskolc van a legközelebb. Tegnap felhívtam őket, sajnos nincs összevont képzésük és a továbbképzésekhez is Pestre kell majd járnom. Munka mellett biztos nem lesz egyszerű még a hétvégi suli sem (péntek délután, szombat délelőtt 7 hónapon keresztül) meg utána a fejlesztések de majd valahogy megoldom :)Párom fodrász, remélem az ő vendégköréből majd megalapozhatom a sajátomat :D hát majd kiderül. Nem próbálom, teszem! ;)
2015. dec. 3. 06:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajrá, sok sikert :)
2015. dec. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. dec. 3. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!