Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy lehet valakiből kaszkadőr?

Pásztor Dani kérdése:

Hogy lehet valakiből kaszkadőr?

Figyelt kérdés
Még amikor kisebb voltam mindig is vonzott a kaszkadőr szerepe. Valahogy mindig ez fogott meg engem egy filmben. De egy ideje már elfelejtettem ezt a dolgot, és most felvételiztem az NKE-RTK-ra Iparbiztonsági karra. De ma amikor felvételiztem a tesómmal a neten eszembe jutott hirtelen a kaszkadőrködés. És megint feljött bennem ez a vágy. Mindenki mindig azt mondja nekem, hogy azt csináljam amit szeretek és azt hiszem, hogy ez lenne az amit szeretnék:D A kaszkadőrködés. De hol lehet ilyet tanulni? Mi kell hozzá? Hogy lehet nagyobb szintre emelkedni ezzel és hogy lehet ezzel jól elhelyezkedni? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)

2016. jan. 31. 12:42
 1/2 anonim válasza:
46%
Szia!Filmes diploma?Amerikában?
2016. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én kaszkadőr vagyok mostmár majdnem 3 éve. Elég hogyha elvégzel egy OKJ-s tanfolyamot. Erre jelenleg azt hiszem, hogy egyedül a Független Magyar Kaszkadőrök Szövetségénél van lehetőség (én is itt végeztem). Miután elvégzed a tanfolyamot, bekerülsz az adatbázisba és hogyha olyan testalkatú, testfelépítésű embert keresnek, mint te, akkor behívnak szerepelni. Minél "tehetségesebb" és ügyesebb vagy, annál többet hívnak. Remélem tudtam segíteni valamit. :)
2016. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!