Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Forrai Művészeti iskola Bp. , Lomb utca OKJ grafikus képzéséről?

Figyelt kérdés
Akik jártak ide tudták-e alkalmazni a későbbiekben? Milyen az oktatás színvonala, tanárok?
2016. febr. 9. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én elolvastam pár kérdést, itt vannak róla régebbiek, mindjárt írok neked privátban, nem tudom, nézted-e már a korábbi ezzel kapcsolatos kérdéseket.
2016. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én gimibe jártam oda, de vannak ismerőseim akik ott kezdték el az okj-t. Alapvetően a tanárok fele képzetlen és gyakorlatilag a könyvet olvastatja fel forráselemzés címen, a másik felének meg túl nagyok az elvárásai és jó eredménynek a hibátlan számít. Egyedüli okj képzés amit érdemes ott végezni az a ruha tervezés és az is csak az év végi bemutató hírverése miatt. Bármilyen osztályról van szó a tanulók fele már az első évben átjelentkezik máshová és egyébként drága is.
2016. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!