Hogyan lehetnék TEK-es?

Figyelt kérdés
Középiskolában tanulok, aminek semmi köze a rendvédelemhez. Egy gimnáziumról van szó, azon belül a természettudományi szakon vagyok. Miután leérettségiztem, lenne olyan főiskola/egyetem amit ha elvégzek rendőr, esetleg valami speciális egységnek a tagja lehetne belőlem, aztán TEK-es? Úszni tudok, szemem jó, nincs semmi rendellenességem, és 4 éve thai boxolok.

2016. febr. 29. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az unokatestvérem a TEK-nél van.
2016. febr. 29. 15:16
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hogyha az unokatestvéred a TEK-nél van, akkor mi az istenért nem őt kérdezed meg erről? ...
2016. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán tartjuk a kapcsolatot...
2016. febr. 29. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha, jól tudom kell rendőri munka tapasztalat! ;)
2016. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz oda bekerülni, kell az ismerős.
2016. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én Hajdú János egyik interjújábol arrol érteleztem hogy semelyik TEK-es nem fedheti fel kilétét még a család előtt sem:).sántít a sztori
2016. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért sántít? Te valami nagy badarságot olvashattál, mert anyukám ott dolgozik, voltam is bent már nála. :)
2016. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Jogos csak nekem hirtelen az jött le hogy nem irodán vagy hasonló helyen,hanem rendőr. Bocsi:)
2016. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!