Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Akkor ez most hogy van? Kresz?!

Akkor ez most hogy van? Kresz?!

Figyelt kérdés

Múltkor bementem az autós iskolába, hogy elméletre kérjek új időpontot és kértem, hogy had nézhessem meg az eddigi elméleti eredményeimet.

Azt mondták, hogy ez nem lehetséges, mert sehol nincs nyomon követve a vizsgák eredménye.

Ergo, ha a következô vizsga, isten őrizz, nem sikerülne, bekamuzhatom, hogy sikerült és mennék vezetni???



2016. márc. 1. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem...

Vezetni akkor mehetsz, ha az autósiskola megkapta az NKH-tól a jelzést, hogy sikeres a kresz vizsgád. Ekkor váltják ki neked a vezetési kartont, ami nélkül nem ülhetsz volán mögé.

2016. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az eredményeimet utólag hol tudom megnézni?
2016. márc. 2. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen eredményeidet? 1 eredményed van: a kresz vizsga eredménye. Ott, a vizsga végén a helyszínen megtekintheted a hibás válaszaidat. Utána ha felállsz a gép elől, ez a lehetőség megszűnik. De az embereket nem is érdekli utólag. Téged miért érdekel? Az eredményt úgyis tudod.
2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az lehet, csak lassan 1 éve járok vizsgázni, már minden kressz jogszabályt, szabályt, táblát, rendőr jelzéseitt tudom, nincs teszt, amit hibátlanra ne tudnék kitölteni, és ott mindig meghúznak.


Na ezért gyanakszom, s kellenek az eredményeim. Aranyapám

2016. márc. 2. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Aha...


Csakhogy a gyanúddal semmire sem mész. A vizsga egy zárt számítógépes rendszerben történik, senki sem piszkál bele hogy direkt kicsesszen veled. Mert végül is ezt próbálod sugallni. Teljesen felesleges amit csinálni akarsz. Semmire se mész vele. A vizsgán meg kell felelni és kész. És ez még csak a legegyszerűbb része az egésznek. Ha ez nem megy, akkor ne erőltesd.

2016. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat, legkozelebb ott rogton ellenorizd, hogy mit rontottal el. Kesobb nem tudod.

Ha ugy gondolod, hogy valaki modositotta a valaszaidat es direkt nem engednek vezetni, akkor latni fogod ott es azonnal, hogy milyen kerdesekre adtal rossz valaszt.

Vegso esetben atmehetsz egy masik varosba is vizsgazni... bar hidd el, hogy ez egy zart rendszer.

2016. márc. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony ARANYAPÁM, meg kell tanulni. Milyen tesztet tudsz kitölteni hibátlanul? Nyilván azt amit bemagoltál.
2016. márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen oldalon tudok gyakorolni?
2016. márc. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!