Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ismeri valaki a Kapos 2007...

Ismeri valaki a Kapos 2007 felnőtt képzőt? Megbízhatóak? Kiadják tisztességesen az anyagot a távoktatásban résztvevőknek is?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 09:06
 1/2 anonim válasza:

Én a gyógyszertári asszisztens képzésükre járok ez 2 lépcsős,2 bizonyítványt lehet szerezni 1 tanfolyammal. májusban fogok végezni. Már egy bizonyítványom megvan,most lesz a 2.

A tananyagot rendesen küldik.Minden tananyag között van 2 hetes felkészülési idő ,és a weboldalukon van mindig egy erre vonatkozó teszt,amit ki kell tölteni,ha nem sikerül,akkor meg lehet ismételni tesztet.

Ezenfelül vannak interaktív webes órák amik ált. esti órákra esnek.Nem tudom milyen képzésre fogsz járni,de az első webes óra nekünk olyan fél év múlva volt,de azóta rendszeresen,minden hónapban 4-6 ilyen alkalom.Az Órák hanganyagát feltöltik az oldalra,és bármikor vissza tudod hallgatni azáltal,hogy letöltöd.Vannak még diák is.

Szóval jó,nem kell eljárni sehová,otthonról tudsz tanulni,néhány konzultációtól eltekintve amikor fel kell menni Pestre,de ez sem kötelező,viszont jó ,hogy ha látják,létezel.


Hátrány,hogy vannak fejetlenségek. Eltűnnek a gyakorlati helyes papírok és hasonló nyalánkság,de még mindig azt mondom,hogy ez elenyésző azzal szemben amit nyújtanak.Tényleg azon vannak,hogy sikeresen levizsgázzunk.

2016. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Egyébként én most a gyakorlógyógyszertárit kezdtem el, remélem sikeresen lefogok vizsgázni!

2016. jún. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!