Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalatok a Port-land...

Tapasztalatok a Port-land Vendéglátó Iskola képzéseiről? Döntenem kéne melyiket válasszam és ők vannak hozzám legközelebb helyileg.

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp tegnap olvastam egy blogbejegyzést egy kiábrándult diákjuktól, de nem saját tapasztalat, tegnap hallottam először róluk. Mindenesetre alaposan nézz utána, mit ígérnek, és hogy milyen garanciát vállalnak (vagy nem vállalnak) arra, hogy be is tartják-e...
2016. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vigyázz velük! Már hatósági eljárás is van ellenük, mert semmilyen munkaközvetítői tevékenységre nincs engedélyük és ez kibukott. Meg arról jönnek a panaszok, hogy azt a saját nyomtatású oklevelet, amit adnak, rajta a Port-Land Vendéglátó Iskola nevével, szinte sehol nem fogadják el, tekintve, hogy nem OKJ-s. Szóval te fizetsz, aztán se bizonyítvány, se munka. Érdemesebb olyan céget választani, amelyiknek van sok jó referenciája és államilag akreditált bizonyítványt adnak. Ne azt nézd, hogy melyik van hozzád épp a "legközelebb", mert sokat bukhatsz. :)
2016. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kiss Rajmi válasza:
Én tavaly évvégén végeztem náluk, mondjuk nekem elmondták, hogy nem okjs a suli, de nem jelentett gondot, mert tanácsoltak nekem különböző helyeket ahol érdemes dolgoznom. Szállodába mentem, mert a vizsga végén jött egy cégtöl valaki aki elmondta, hogy kellenek nekik emberek. és nem is kérték hogy legyen okjs bizim, elég volt amit adtak a suliban. sött a szállodában is rákérseztem, hogy be tudnának e jelenteni, és simán,mert azt mondták, hogy ilyen szakma nincs is államilag elfogadott, csak pincér, de igazából elég volt a suliban amit tanultunk a melohoz. Idén szerintem meg megprobalom a hajot, akkor is oket fogom valasztani!
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én konkrétan feljelentettem őket. Ennek során derült ki, hogynincs semmilyen munkaközvetítői engedélyük. Ilyen tevékenységet, érthető módon szigorú törvényi feltételek megléte esetén végezhet cég. Egyébként az is elég sokat elmond, hogy 2016 tavaszán hirtelen nevet is változtattak (Port-land Catering Grup lettek), meg gyorsan el is költöztek. A Tiki bár is kirúgta őket, ahol eddig a tanfolyamaikat csinálták, mert annyi volt a panasz. A Bols ezerszer jobb és ők nem ma kezdték. de persze mindenki maga tudja...
2016. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kiss Rajmi válasza:
Hát én beiratkoztam egy mixersuliban, de mikor megcsináltam, és elmentem próbanapra, beégtem, mert a tanfolyamon csak koktélt tanitottak késziteni, és azt mondták, hogy az is elég lesz! Hát persze hogy nem volt elég! Manapság pultost és felszolgálókat keresnek egybe, és tudni kell kávét is késziteni, meg pincérkedni.. A Googolon a www.vendeglatosuli.hu oldalon találtam ilyen tanfolyamot, be is iratkoztam, és már segitettek munkát is találni! Pont nem érdekel, hogy munkaközvetitő, vagy nem. :)
2016. ápr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért ajánlom inkább a Bols Mixert (mixersuli.hu), mert ott összevont képzések is vannak és velük kapcsolatban még sehol, semmilyen negatív véleménnyel nem találkozhattunk. Talán nem véletlen...
2016. ápr. 30. 17:46
 7/10 anonim válasza:
Csak nekem ennyire büdös ez a poszt az álnéven irogató önreklámokkal, vagy másoknak is? Nagyon kilóg a lóláb... :D Az meg, hogy a kérdező megválaszolja saját kérdését, mindent visz... :D
2016. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Merre van ez a suli?
2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Marosvásárhelyen.
2016. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szóval a portlandos téma az gáz...
2016. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!