Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudnák webfejlesztést,...

Hol tudnák webfejlesztést, web-programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Sok szabadidővel rendelkezem, és érdekel a téma. Melyik iskolát, tanfolyamot ajánljátok?Fontos lenne, hogy magas színvonalú legyen az oktatás. Tapasztalatokat is szívesen fogadok!

2016. ápr. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ez nem ennyire egyszerű. Gondolom azért akarsz elvégezni egy ilyen tanfolyamot, hogy utána elhelyezkedj ebbe a szakmába. De még egy egyetemi képzés se biztosít olyan tudást, hogy az érjen is valamit a piacon. Így sokszor még a diploma se elég, nemhogy egy OKJ-s képzés. Ezzel persze nem azt mondom, hogy az egyemnek semmi értelme, mert ad egy átfogó képet, úgymond megtanít gondolkozni, hogy aztán tudj a technológiák/programozási nyelvek között ugrálni.


Szóval ha komolyba gondolkodsz, akkor egyetemi BSc képzés (nagyon esetleg felsőoktatási szakképzés). Ha pedig csak hobbi szinten akarod űzni, akkor szerintem felesleges képzésre menni, Google elég sok tutorialt dob.

2016. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna, hogy mi a célod, mert így nehéz válaszolni. Ha csak honlapot akarsz összerakni, akkor Wordpress vagy más CMS-hez találsz sok tutorial videót akár youtubeon. Ha új alkalmazásokat akarsz fejleszteni webes környezetben, akkor elkel az OKJ és programtervezői alapszak sem árt.
2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a gond pontosan... alapszak pláne hogy nulla amit tanítanak semmit nem ér. Én is elvégeztem felsőfokú 2 éves okj képzés, de tök elavult az egész, és felét se tanítják meg amit követelnek a webstúdiók. Mindenki azt mondja, elvégzed utána a többit majd te megtanulod magadtól, ahha, meg, csak épp azt meg is kell érteni mit miért csinálsz, elédraknak egy codeigniter kódot, meg egy dokumentációt nem biztos tudsz vele valamit kezdeni.

Ezenkívül mai technológiával készített, modern, reszponzív és lehetőleg élesben is működő portfólióval kell rendelkezni, azt is kérik.

Szóval én is szerettem volna ebben dolgozni de ha nincs meg az a tudásom hozzá akkor így jártam nem vesznek fel.

Ettől függetlenül megírok egy-egy oldalt.

2016. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!