Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan válhat valakiből TEK...

Hogyan válhat valakiből TEK kommandós? (tuti sok ilyen kérdés van de normális válaszokra vagyok csak kíváncsi)

Figyelt kérdés
Nos elgondolkodtam rajta hogy ezt szeretném csinálni komoly sportmulttal rendelkezem amit egyszer eldöntök hogy megcsinálom azt véghez is viszem. Milyen követelményeket kell elérni? Meddig tart ez a kiképzés? Mi kell ahoz hogy TEK es lehessek? Milyen bérezés kapnak és mennyi szabadidejük van? Az segítség lehet valamennyire gondolom hogy vannak volt viszonylag magas beosztású titkosszolgálatis rokonaim akik már nyugdíjba vonultak. És még bármi fontos amit nem kérdeztem szuvesen meghallgatom. Ja és még 7 éves koromban volt egy epilepsziás rohamom de már több mint 10 éve tünetmentes vagyok ez mennyire befolyásolhatja ezt?
2016. máj. 4. 17:19
 1/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne! :)

Én csak annyit tudok, hogy teljesen egészségesnek kell lenned, még a szemednek is kitűnőnek kell lennie, tehát gyengén látók kizárva.

Szerintem jól fizetik őket, bár nem könnyű meló, úgyhogy megérdemlik.

2016. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek érettségi, onnan RSZKI (Adyliget, Körmend, Szeged), onnan egy 3-4 év szakmában töltött idő és onnan adhatod be a parancsnokodnál az áthelyezési kérelmet. Onnan pedig ugyanazokon a vizsgálatokon kell átesned mint a bekerülésnél, csak sokkal szigorúbb szabályokkal.

Megvannak fizetve egyébként rendesen. Volt egy cikk róla, a TEK állományában 450 ezer Ft az átlagfizetés.

2016. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell vegezned egy rendor szakkozepet(2 ev),vagy a kozszolgalati egyetemet(3,vagy 4 ev,szakiranytol fuggoen),utana pedig 5 evet szolgalnod kell fegyveres szervnel.Utana jelentkezhetsz,de kell lennie minimum 3 ev kuzdosport multadnak.Aztan ha megfeleltel minden alkalmassagin,lehetsz TEK-es :)
2017. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!