Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nemrég jelentkeztem a Készenlé...

Toxikus kérdése:

Nemrég jelentkeztem a Készenléti Rendőrség által meghirdetett járőrtárs pozícióra. Erről és az utána következő készenléti rendőr életmódról, előnyökről, hátrányokról szeretnék kérdezni jelenlegi és volt készenléti rendőröket, vagy élettársukat?

Figyelt kérdés

Az állásbörzén egy rendőr azt a felvilágosítást adta, hogy az 5 hónapos képzés után 1 év próbaidő jön, nettó 149.000 ft/hó fizetéssel, utána, ha véglegesítenek, nettó 220.000 ft/hó. Tényleg kézhez lehet ennyit kapni túlóra nélkül? Mielőtt végleg elkötelezem magam, kíváncsi lennék az előnyökre, hátrányokra.

-->kifizetik-e a túlórát rendesen, időben, és mennyivel többet adnak órabérben túlóráért?(az állásbörzén megmondták, nemritkán havi 300 órát is teljesíteni kell).

-->melyek a főbb hátrányai és előnyei?

-->van-e béren kívüli juttatás, cafetéria (természetesen a véglegesítés után gondoltam)

-->ha otthagytad a szakmát, miért hagytad ott? köszönöm.



2016. máj. 27. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemvagyok szakmabeli, csak leszek, de leírom amit tudok.

220at sokallok túlóra nélkül, bár lehet az életpályamodell után már ennyi. A kr-nél kifizetik a túlórát.

Előny, fizetik a túlórát, több pótléka van, így több a fizu. Hátrány, hogy előfordul hogy reggel kapod a telefont, hogy jelenésed van 2 óra múlva, irány meccset biztosítani, vagy le a déli határra, ott esetleg egy-másfél-két hétig vendégeskedni. Cafetéria, ruhapénz jár.

2016. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Budapestieket is szeretnek leküldeni a határra?

Egyénileg kell lejutni vonattal, autóval,

vagy csapatszállító buszokkal visznek?

2016. máj. 31. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!