Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Holnap megyek vizsgázni...

Holnap megyek vizsgázni KRESZ-ből. Valami tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Kissé izgulok miatta, rühellem az agyontekert fogalmazási módot, a logikátlan hüly€ségeket.

Jól esne pár nyugtató szó:D



2016. jún. 12. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ha gyakoroltál rá baj nem lehet (otthon gyakorlóprogramon vagy tesztkönyvben, esetleg neten is vannak tesztek). Mindent kétszer olvass végig, ne kapkodj, és gondold át a válaszokat. Egyebet erre nem lehet tanácsolni:D Előtte a kávét meg energiaitalt mellőzd a közhiedelemmel ellentétben nem segít hanem ront a koncentráción.
2016. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlok én, de itthon is a 75 pontból sokszor épp hogy megvan. :/ Kávét meg ilyeneket alapból nem, magas a vérnyomásom.
2016. jún. 12. 00:42
 3/9 anonim válasza:

A lenyeg, h ne izgulj mert akkor biztos h nem sikerul.Tudom nehez nem ezt tenni, de enis vizsgaztam kresszbol es izgultam megisbuktam,pedig en itthon 90-100%os teszteket irtam. Es megse sikerult..

Energia ital helyett vegyel szolocukrot az segit valamennyire:)

Ez az elso alkalom h mesz vizsgazni?

2016. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, első alkalmam kresz-ből. :)
2016. jún. 12. 11:21
 5/9 anonim válasza:
Sikerult a vizsga?:)
2016. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdeklődésed, igen, 71 ponttal átmentem. :)
2016. jún. 13. 23:20
 7/9 anonim válasza:
Hol vizsgáztál?Nekem ma volt a második,megbuktam.Átnéztem a kérdéseket,és láttam,hogy nem az a válasz van megjelölve amit én válaszoltam.Tehát igaz az hogy belenyúlnak. :((( Ez csepeli kresz központ.
2016. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kaposváron.

Nem hiszem hogy belenyúlnának. Nem lehet, hogy rosszul emlékszel? Vagy elnéztél valamit?

2016. jún. 22. 22:04
 9/9 anonim válasza:
Neeeeem.Tudom,hogy mit válaszoltam.Egy ábrás ami 3 pontot ér,csak két válasz volt A,meg B tudom,hogy a B -t válaszoltam és mikor vissza néztem az A betűn volt az én jelem.Meg két 1 pontosnál is ugyanez volt.Még így is 63 pontot értem el,ha azokat bele számolom 68 lett volna.Simán átmentem volna.Már mástól is hallottam,hogy sajnos ezt csinálják,ebből van a pénz.Olyan dühítő,hogy rohadnának meg!!!
2016. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!