Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok segíteni? OKJ Budapes...

Tudnátok segíteni? OKJ Budapesten, lehetőleg Pesten?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, már párat megnéztem, de semmit se találtam kb... van olyan is, ahová bementem helyszínre, de annyira se vették a fáradtságot, hogy ott legyenek. Olyan érdekelne, amihez nem kell előzetes beszélgetés, alkalmassági stb, mert külföldön vagyok, nehézkes lenne. Segítenétek?

2016. júl. 23. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, h nappalison van-e még náluk hely valamelyik csoportban (Lehet már csak estin van valami hely)

De érdeklődj

2016. júl. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, sikerült-e elérni őket és tudtál-e

jelentkezni (ott az érettségit be kell mutatni meg le kell adni a fénymásolatát szóval az sem olyan egyszerű)

Beiratkozáshoz meg személyesen kell megjelenni

2016. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vagy Efeb suli van még
2016. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Meg vannak fizetős sulik (pl. Oktáv)
2016. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Még nézd meg (esetleg) a Kanizsay Dorottya Szaksulit,

ott is szoktak lenni képzések

2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De egy éves képzés nem nagyon van

(A legtöbb az két éves)

2016. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom, max. nem járom végig. Rendőrtisztire szeretnék amúgy menni, körülnézek ott amiket írtatok, ha van még, örömmel fogadom
2016. júl. 24. 20:53
 18/19 A kérdező kommentje:

Esti nem jó mert azzal nem tudom ugyanazokat a kedvezményeket igénybe venni, mint nappalisként. Amúgy a Kanizsai Dorottya nem jó, már nincs beiratkozás. Valami más?

(amúgy eü-s nem nagyon érdekel, inkább fotó, dizájn, turisztika..)

2016. júl. 24. 21:03
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom - a legtöbb helyen valószínűleg már "beteltek" a jobb helyek (ezért gondoltam az estire,

azon lehet inkább van hely)

2016. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!