Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyogy és sportmasszazs tanfoly...

Gyogy és sportmasszazs tanfolyam, ötletek?

Figyelt kérdés

Jelenleg segedaplokent dolgozom de valtani szeretnek,44 eves ferfi vagyok.A jovoben,gyogy,sportmaszazs,

csontkovacs es hozza kapcsolodo tevekenysegekkel szeretnek foglalkozni,tehat a 'gyogy" teruleten elhelyezkedni,jovot epitgetni.Mivel hogy jelenleg dolgozom,csak hetvegenkent tudnek elvegezni valamilyen kepzest.Nezegettem interneten meg az egyik ismerosom is ajanlott egy iskolat,ahol masfel evig kene reszt vennem a kepzesen,minden masodik hetvegen.Szerintetek az ott kialitott bizonyitvannyal eltudnek helyezkedni kezdokent egyaltalan,elismerik kulfoldon azt a bizonyitvant?A maszazs oktato neve masszazsakademia.hu

Valazaitok elore koszonom



2016. aug. 1. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ők a legjobbak a szakmában, nagyszerű oktatókkal, én svédmasszázst tanultam náluk. Több nyelvű bizonyítványt állítanak ki, ha kéred, így külföldön is tudsz dolgozni, sőt még angliai munkát is szoktak megosztani az oldalukon... Nem tudom, hogy van-e már OKJ-s tanfolyamod, ha nincs, akkor most ingyen megszerezheted a gyógymasszőr végzettséget itt: [link] érdemes utána járni, mert nem kell így kiadnod cca 300 ezer forintot...
2016. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszod.Igen,en is jokat halottam errol a masszazsakademiarol.Nem vegeztem semmilyen OKJ tanfolyamot de nem tudom jogosult vagyok-e egyaltalan a fent emlitett kedvezmenyre mivel kulfoldon dolgozom es fizetek adot.Havonta legalabb 2szer utazom Budapestre igy termeszetesen ott szeretnem elvegezni a kepzest.
2016. aug. 2. 15:04
 3/3 anonim válasza:
talán itt megtalálod, hogy jogosult vagy-e elvégezni: [link]
2016. aug. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!