Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s képzésre szeretnék...

OKJ-s képzésre szeretnék járni, abban az esetben ingyenes-e, ha már ugyan jártam egy szintén OKJ képzésre (kereskedelem), de vizsgát már nem tettem végül?

Figyelt kérdés
Tudtommal az első OKJ-s képzés, szakma mindenkinek ingyenes. Én 2 éve részt vettem egy kereskedelmi ügyintéző OKJ képzésen, de végül nem tettem el, idő közben meggondoltam magam, egyéb dolgok is közbejöttek. (az utolsó 1-2 hónapban is alig voltam már benn) tehát elvileg semmi nyoma sincs, hogy én erre valaha jártam. Ilyen esetben ha most szeretnék egy tényleg nekem való szakmát elvégezni, akkor az ingyenes? Illetve ha sajnos nem, akkor van-e valami kedvezmény, amit igénybe vehetnék?
2010. ápr. 18. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is így van most jogi aszisztens képzésre jár, de előtte meg logisztikai ügyintézést tanult, de végül nem vizsgázott szal neki nem kell a mostani okj-ért sem fizetnie, mert olyan mintha az elsőt csinálná
2010. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, akkor megnyugodtam! Sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz a válasz,d e nem voltam benne teljesen biztos, mert elvégre mégiscsak bejártam, tehát úgymond "igénybe vettem" a képzést, viszont a vizsgát nem tettem le. Még egyszer köszi!
2010. ápr. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!