Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyibe kerül a pilótaképzés...

Mennyibe kerül a pilótaképzés PPL-fATPL ig? Tudom a köztes lépcsöket hogy van még böven azokkal együtt érdekelne.

Figyelt kérdés
Sok helyen látni hogy nagyjából mi mennyi de sehol nem találok olyat ahol összegezve lenne hogy kb mennyibe kerül. Tudom hogy órák számától, klubtól függ de ha nagyjából átlagot nézünk. Lenne kb 10 millióm rá az érdekelne hogy meddig jutnék ebböl a pénzböl vagy végig tudom-e csinálni. Köszi a válaszokat.

#repülő #repülés #képzés #pilóta atpl ppl
2016. aug. 8. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Fillerre pontosan senki nem tudja neked megmondani.

Meg a PPL-t sem lehet tok pontosan kiszamolni, mert rengeteg mindentol fugg. A nagy atlag amit a PPL-re mondanak, ott ahol en elek, az 12 es 16ezer dollar kozott van. De peldaul egy Bose es egy David Clark fules kozott lehet 700 dollar elteres. Egy 25-35 dollaros uj konyvet meg tudsz venni hasznaltan 10ert, vagy letoltod a netrol es vkinel ingyen kinyomtatod, es ez csak egy konyv, a PPL-hez legalabb kell, mittomen, 8?

Tovabba a minimum oraszam amit kotelezo venni az 40, de kb. feher hollo szamuak az emberek akik ennyibol megcsinaljak, vagyis szamolhatunk 60-75 oraval es ez extra repulogep es extra oktatodijat jelent. Es ez meg mindig csak a PPL, a muszeres, multiengine meg nincs benne es akkor hol van meg innen az ATPL?


10millio forint az kb 36ezer dollar. Ebbol a sima PPL meg a IFR kijon. Persze ez itteni oradijakkal szamolva. Bocs, de fogalmam sincs Magyarorszagon mennyiert vallajak az oktatast es mennyi a gep de konnyen tudsz csinalni magadnak egy budget-et. Felhivsz nehany iskolat, megkerdezed mennyi az oktato/gep dija, raguglizol a kulonbozo konyvekre es az arakra, de szerintem az iskola is meg fogja tudni mondani, hogy kb. mennyivel szamolj a kulonbozo jogsikra. Ha valaki, akkor nekik tudni kell.



Basszus, itt torom magam hogy leirjam ezeket es egy egyszeru gugli kereses nezd mit adott ki:

[link]


ebbol kiderul hogy 10milliobol mire futja

2016. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!