Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megbízható, gyorstalpaló...

Megbízható, gyorstalpaló mérlegképes könyvelői tanfolyam?

Figyelt kérdés
Édesapámnak ilyen cége van de sokat betegeskedik és úgy nézz ki át kell vennem. Sajnos nekem Gazdálkodási és Menedzsment BSC alapképzéssel nem engedélyezett a működés és őszintén van mit még elsajátítani a téren is. Szeretnék a céggel foglalkozni, de fel kell készülnöm, hogy több pénzt kell előteremtenem ha rosszabbodik a helyzet. Azonnal elhelyezkedtem a közoktatásban mint tanár, de mivel nem tanári a diplomám így csak megbízott segéd vagyok nem túl nagy bérrel. Csak úgy dolgozhatnék ott kicsivel nagyobb bérért ha elvégzek egy 1,5 millió forintos iskolát még pluszba mesteren. Ez most elég nagy érvégés lenne és semmi sem biztos ezért kéne gyorsan lépni, de mivel az is egy jövedelembefolyás csak a hétvégék jöhetnének szóba. Találtam párat a neten, de nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb. Próbálok szakmán belül elhelyezkedni üzleti középfokú német nyelvvizsgával és tárgyalószintű német valamint alapszintű angol nyelvtudással, de hát tapasztalat nélkül... nem is kell folytatnom szerintem hány helyre hívtak be. Mivel apa cége jól megy ebbe látok kiutat amíg nem tudok elhelyezkedni vagy még valamit elvégezni, de kell az anyagi biztonság. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 15. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!