Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol találok olyan programozói...

Hol találok olyan programozói tanfolyamot, ahol lehetőleg most azonnal el tudom kezdeni a tanulást, biztosít nekem elhelyezkedést és ráérek akkor fizetni, ha már dolgozom?

Figyelt kérdés

Kérlek google-t ne mondjatok, mert nagyon hülye vagyok a kereséshez, mert tapasztalatlan vagyok a munkakeresés világában, nem tudom mik a lehetőségeim és nem értem a mai világot. A régit se.


Egyedül életképtelen vagyok újat tanulni, mentorra van szükségem, aki végigvezet azokon, amiken apámnak kellett volna annak idején, hogy felnőtté váljak. Csak stabil alapkeretekre lenne szükségem (szamárlétra legalsó foka, onnantól csak dolgozok és automatikusan felkerülök idővel - elvileg így működik, mindenképpen megkeresnék fix 120 nettót, de 100-at tuti)


Próbáltam Codecool-t is, de oda nem vettek fel a rettenetes szociális készséghiányomnak és kommunikációs nehézségeimnek köszönhetően (hiába kimagasló a kognitív képességem - logika, angol, gondolkodás, stb). A többi, amit láttam, úgy fizetős, hogy már most kérnének pénzt, de én épp azért mennék tanfolyamra, MERT nem tudok elhelyezkedni sehol és a munkaügyi központ is tehetetlen az esetemben. Fizikai munkára alkalmatlan vagyok, 15 kiló cipelése tűző napon rettenetes megerőltetés számomra (mentő is vitt el emiatt).


Ha lehet azt se mondjátok, hogy magamnak kell megoldani, mert évek óta ez nem megy, mert valami hiányzik belőlem, ami belőletek nem. Valamiért a munkáltatók sorra utasítanak el engem és én tényleg szeretnék dolgozni, hogy barátnőm büszke legyen rám és ne anyám tartson el engem lassan 30 éves létemre. Barátnőmet se akarom, hogy eltartson, sőt én még millió évesen is a család legértékesebb legférfibb férfije akarok lenni, aki dolgozik, biztonságban mellette a család, stb.


Ha van társasjáték-bolt/klub, ami szintén felvenne engem játékmesternek, az is szintén jó lenne, mert minden képességem közül ehhez értek a legjobban. Board Game Café nem vett fel, Gémklub, Compaya, Müszi (Játszóház), Szellemlovas, Game Up Pub, TeHát teázó, MaTE szintén nem.


2016. aug. 15. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ezt felfoghatod kötekedésnek is: Ha nem vagy képes használni a keresőt, akkor ne menj el IT területre dolgozni.
2016. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sehol
2016. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!