Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen jellegüek az OKJ-S...

Milyen jellegüek az OKJ-S tanfolyamok?

Figyelt kérdés
Lazább mint a gimi? Átlagban hány órátok van? Mikor kezditek, mikor fejezitek be? Vannak számonkérések? Hiányzást szigorúan veszik?

2016. aug. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Célirányosabb szakmaibb és mindenképpen emberileg korrektebb mint egy poroszos iskola tanórája.


Tanárfüggő hogy lazább e de nyilván az, hiszen ott már felnőttek tanítanak felnőtteket.


Az oktatás minősége viszont nagyon iskola függő.

2016. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenre gondolsz: felnőttképző okj (fizetős) vagy esetleg diákot adó rendes nappali okj(ingyenes)?


Én felnőttképzésre jártam tavaly, fizettem érte, levelezőre. Nem adott semmit, se diák, se semmi. 8hónap volt szünet 2x volt munkaszüneti napok miatt, kéthetente p-sz, 3tól8ig és 9től 3ig. Volt modulzáró kb 2 havonta, volt egy szigorú tanár a 3ból, de nála tanultunk meg dolgokat igazán. A lazánál meglátszott..

2 tanár nem húzta ki a hiányzókat, másnap beírhattad magad... a szigorú kezdés után fél órával névsort olvasott, aki nem volt azt kihúzta.

10% volt a max, de megoldották.


Most megyek nappalisra, ott 9-től 2ig leszünk kb. Lesznek modulzárók de a vizsga hírből könnyű, nem céljuk a buktatás. Lazább a hiányzás, de egész napot orvossal kell igazolni.

2016. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sajtos Hangya válasza:

Én postán kaptam meg a havi egy füzetet amiből itthon tanultam és készítettem a házi feladatokat amit értékeltek és később jöhetett a vizsga.Bár ez kimondottan ilyen itthoni fizetős tanfolyam volt.


Mondjuk az sem mindegy hogy milyen okj-ra szeretnél járni de szerintem innen többet megtudsz:

[link]

2016. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ez ingyenes nappali tagozatos OKJ lesz szakközépiskolában.
2016. aug. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!