Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Oroszországba van lehetőség...

Oroszországba van lehetőség kimenni 3-4 hétre akár nyáron? Valamilyen intenzív nyelvi kurzusra?

Figyelt kérdés
Én csak Lettországba találtam, amihez azt írták, hogy oroszul tartják. De miért nem lehet kimenni egyenesen Oroszországba? Hozzáteszem, hogy 4 éve tanulok oroszul és most a középfok megszerzése miatt kéne a gyakorlás :)
2010. ápr. 20. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak Lettországban van, hanem pl. moszkvában és Szentpéterváron is. Mindjárt utánanézek, hátha tudok segíteni egy weboldallal. Ha most nem találnék, valamelyik nap megkérdezek neked egy-két illetékest.
2010. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Kezdheted Te id a keresést így - Moszkva, Puskin intézet.
2010. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, megint első vagyok, közbejött valami, most nem érek rá, de maradjunk annyiban, hogy megkérdezem Neked. Oké? írok a napokban privit. Max. egy hét múlva.
2010. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fuhh :D köszönöm szépen :) :) :)))
2010. ápr. 20. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Heló, ígértem Neked privit, de nem tudok küldeni, mert a kérdező részére nem lehet. :-)

Beszélsz angolul?

Ezt találtam Neked, és ez egy elég ismert, népszerű kurzus állítólag. (én nem voltam, szóval nem saját tapasztalat)

[link]


Ezen az oldalon minden részletesen le van írva, meg vannak adva az árak is a "Courses and Fees" alatt.

2010. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval a fenti link a Szentpétervári kurzusokra vonatkozik.


A moszkvai Puskin Intézetről annyit tudok, hogy féléves, több hónapos kurzusaik vannak, rettenetesen drágák. Hogy ők 0s

2010. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs!

Szóval hogy ők szerveznek-e nyári pár hetes kurzusokat, most így hirtelen nem tudom.


De Szentpétervárért állítólag meg vannak őrülve a hallgató, haza sem akarnak jönni- ezt hallottam róla. :-)


Van Budapesten az Orosz Kulturális Központ, ott is lehet érdeklődni, meg most az ő oldalukon is találtam Neked valamit.

[link]

2010. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs a sok elírásért, félreütésért, nagyon sietve kellett írnom.

remélem, segítettem valamennyit.

2010. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezerszer köszikösziköszi :) :) :)

Utánanézek mindennek :)

2010. ápr. 21. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, megint én vagyok. :-)


Véletlenül találtam egy egészen friss cikket, eszembe jutottál róla, elküldöm a linket, hátha érdekel. Bár a cikkben 3-4 hétnél kicsit hosszabb tanulmányi kiruccanásról van szó... :-) Nekem most nincs időm elolvasni, de szerintem tanulságos lehet.

[link]


Remélem, összejön a nyári tanulmányi út, és sok sikert a nyelvvizsgához! :-)

2010. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!