Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi az átverés ebben a fejleszt...

Mi az átverés ebben a fejlesztői tanfolyamban?

Figyelt kérdés

Ráakadtam erre az oldalra, ahol 4 hónapos képzést, majd utána biztos munkahelyet ígérnek. Ha jól értelmezem teljesen ingyen. Nekem ez egy kicsit kamunak tűnik, vagy csak nem olvastam el az apró betűs részt? Erről lenne szó:


[link]



2016. okt. 16. 08:54
 1/4 anonim válasza:

Igen jól látod gyanús ! Megnéztema rólunk részt ezek fel vannak sorolva...

Mire NEM lesz szükségem a képzés alatt?


Saját laptopra, mert adunk egyet arra az időszakra, amíg nálunk tanulsz.

Saját edzőre, mert nálunk jógázhatsz is!

Nyugodtan hagyd otthon a kotyogóst is, mert díjmentesen ihatsz rendes kávét, teát, ásványvizet, sőt, ha uzsonnáznál, van pogácsa.

A csocsóasztalt sem érdemes becipelned, ugyanis az Xbox mellett csocsózhatsz is a szünetekben.

Mondanunk sem kell, hogy abszolút bringabarátok vagyunk.

De ha autóval jönnél, ingyenes parkolási lehetőséget is biztosítunk.



Már a parkolás HOPPÁS dolog ! Ingyen parkolás pesten meg kv ,pogácsa ,xbox stb...Mindenről írnak csak pont az árat nem látom ugyanúgy ahogyan te sem !

2016. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez furcsa volt nekem is, egyetlen dolgot találtam az áráról, idézem:


"Választhatok más megoldást is?


Persze, választhatod az önköltséges megoldást is, ebben az esetben a képzés díja:

1, 200,000 Ft + Áfa


Önköltségesként van lehetőségem részletfizetésre?


Igen, három részletben tudod ezt megtenni: 600,000 Ft + 300,000 Ft + 300,000 Ft (+Áfa)"



Ez eddig oké, de erre azt írja, hogy más megoldás, tehát ebből arra következtetek, hogy nem minden esetben önköltséges.

2016. okt. 16. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit én kihámoztam:

1. Abban az esetben nem önköltséges, ha vállalod, hogy a képzés után egy vagy két évig nekik / az általuk kiközvetített helyen dolgozol.

2. Azon a környéken alapból ingyenes a parkolás (mint ahogy a kerékpárút-hálózat is kiépített), de szép próbálkozás:)

3. Mennyi kávé és pogácsa jön ki 1.200.000-ből? :))


Szerintem a sport- és szabadidős lehetőség arra utal hogy kb. éjjel-nappal ott kell majd lenni, hiába "hivatalosan" csak meghatározott időben van az oktatás. Utána meg "eladod magad" az ismeretlenbe 1 vagy 2 évre, amiben persze megvan a kockázat, miután megállapodás előtt még semmit sem tudsz róluk. Ha történetesen nem akarod "ledolgozni" a vállalt időt, gondolom, behajtják rajtad az 1,2M-t,kb. azon az elven, mint az államilag támogatott egyetemi képzéseknél.

2016. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a csapda, hogy ez a netto 220 és 180 ezer forint a budapesti viszonylatban alacsonynak számít egy kezdő fejlesztőnek. És a cég nem fog sokkal többet fizetni neked a minimumnál, mert tudja, hogy nem kell többet fizetnie azért, hogy maradj.


De ettől függetlenül látok benne fantáziát, de alaposan meg kell nézni, milyen képzési szerződést akarnak veled aláíratni.

2016. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!