Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tanulhatok meg artikulálta...

Csak Egy Kérdező:$ kérdése:

Hol tanulhatok meg artikuláltan beszélni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy hol tudok megtanulni szépen artikláltan beszélni illetve bővíteni a szókincsemet.

Nem arról van szó, hogy buta vagyok és nem tudok kommunikálni de szeretnék fejlődni.

Könyvet ritkán olvasok azt mondják attól fejlődik főképp kíváncsi lennék más véleményére.

Az a baj az olvasással hogy ritka az a könyv ami leköt.

De amelyiknek sikerül azt nagyon szívesen elolvasom.

És még egy kérdés miért van az hogy egy olyan közegben ahol csúnyán beszélnek könnyen rám ragad, felveszem a stílust és késöbb veszem észre magam.

Szeretném mindenképp ha tudnék szépen artikuláltan beszélni fontos lenne a jövömre nézve.

17/F


2016. okt. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangos olvasás..xd..egyértelmű..soksok olvasással. Nemcsak a szókincs,de a kreativitás,s az artikuláció is kialakulhat..de persze mint minden ez is az akarattól függ..én pl tapasztalatból mondom/írom..középsuliba járok most, de már kis ovis kotom óta😂 tudok olvasni ..verselni imádok😍 szóval....olvass sokat hangosan xd...persze csak ha akarod fogadd meg tanácsom.köszi:)
2016. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és megfogadom a tanácsod!:)

Csak nem tudom melyik könyvel kezdjem.

2016. okt. 18. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaa és jobb elkerülni az ilyen társaságot..mert könnyen átragadhat a viselkedés,beszéd..ha túl sok időt töltesz velük.. Én javaslom ahogy az előbb is említettem az olvasást..én a helyedben egy könnyedebb,izgalmasabb,humorosabb könyvekkel kezdenék,aztán lehet komolyabbakkal is.

És ..tehát az akarattól is függ..ahogy már említettem:) én sem szerettem annyira olvasni..legalábbis én is így voltam vele,mint te,hogy.........nem kötött le úgy igazán semmi. De akarat kellett hozzá

2016. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Köszi a választ.

Esetleg valami tipp?:D

Amerikai vígjátékokat szoktam nézni azt a humórt szeretem.

Fantasy filmek néhány sci fi-t is.

Da vinci kód, infernó ilyen elgondolkodtató de még is van benne valami humór de nem túl 'száraz'.:D

(Star wars-t is szeretem de ezt csak titokban :DD)

2016. okt. 18. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az jó:)

Én is szeretem ezeket a filmeket^^

De amúgy sztem mindegy milyen könyvet olvasol,de én a helyedben egy könnyebbel kezdenék,egy humoros,vicces történetűt vagy egy meghatót,mint pl a .. Vigyázzatok anyára című inkább modernizált koreai könyv,mely nobel-díjat is kapott,sztem jó könyv,megható,azonban javaslom hogy keress az interneten ilyen vagy ehhez hasonló könyveket...

Amúgy az első vagyok még mindig😁😊^^

Sok sikert hozzá! És jó olvasást!😉

2016. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!