Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha van OKJ-m amit nem iskolare...

Ha van OKJ-m amit nem iskolarendszerű képzésben szereztem meg (3 hónapos általam fizetett tanfolyam adott egy vagyonőr OKJ-t) az beleszámít az ingyenesen elvégezhető képzésbe amit támogat az állam?

Figyelt kérdés
26 vagyok, estire jelentkeznék, és állítólag 2 szakmát támogat az állam. De ez a vagyonőri OKJ is államilag elismert szakma, és bele vagyok zavarodva az egészbe.. mert ki szeretném használni a lehetőségeimet, mind két szakmát megszerezni. Van ahol azt írják csak az iskolarendszerű képzésben szerzett számít bele, van ahol meg azt hogy az államilag elismert okj is beleszámít. Kérlekszépen segítsetek!

2016. okt. 23. 15:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!