Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Testvérem tavaly novemberben...

Bagdirobert kérdése:

Testvérem tavaly novemberben jogsit akart szerezni, de abba kellet neki hagyni mert? (többi lent

Figyelt kérdés

elment Esztergomba, a kreszt csinálta meg,és mondták hogy 1 év után meglehet próbálni és a pénz is megmarad de a testvéremet nem nagyon érdekli a jogsi de engem igen és lehet olyat hogy ő átadja nekem?

ami pénz bent maradt azt az én nevemre vagy megcsinálni a jogsit?



2016. okt. 29. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ha valaki valamit elér azt átruházhatja másra, szóval te is 0-ról indulsz, mindent teljesítened kell.
2016. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan??? Ő megtanulta a Kreszt, te meg nulla tudással vezetni fogsz helyette? Inkább menj egy kis helyesírást tanulni!
2016. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi tudatlan ember...:(
2016. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
őő nem tanulta meg csak bent van a pénze még semmit nem csinált meg
2016. nov. 1. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtad, hogy a Kreszt megcsinálta?
2016. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy csak a pénze van bent? És mégse csinált semmit? Ha befizette a tanfolyam árát, aztán nem vett részt rajta, akkor bukta a pénzt, nincs olyan, hogy ők azt addig tartogatják, amíg ő maga vagy valamelyik hozzátartozója az "fel nem használja".
2016. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!