Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ingyen Okj-s képzésre hol...

Ingyen Okj-s képzésre hol kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

[link]

ezt ismerem...de ezen belül ha kiválasztom a képzést hol nézhetem meg h melyik suliban tanítják?


2010. ápr. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szak érdekelne? Lányom most jelentkezett az ATALANTAba, huszonvalahány ingyenes képzésük van. Két szakmát is megjelölt és majd a beiratkozásig még eldönti, melyik lesz a nyerő.

[link]

2010. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a fotográfus szakra szeretnék:)
2010. ápr. 28. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
hát az atalanta addig ingyenes amíg el nem kezded... én is oda szerettem volna menni úgy 5 éve, kinéztem jó kis ingyen szakot, aztán kiderült, hogy az vagy 45 ezer...
2010. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez fura, mert én most végzek az ikremmel és 2 évig egy Ft-ot sem fizettünk. sőt. cd-na kaptunk egy csomó könyvet is ingyen. meg végig kapta anyám a családi pótlékot. én jogi asszisztensre jártam, tesőm pénzügyi valamire.
2010. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de akkor ezt ott is tanítják? az atlantába v hol?
2010. ápr. 28. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ott nincs ilyen sajnos.
2010. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Munkanélküliben lehet ilyen dolgokra jelentkezni...

Most hogy okj-s vagy sem nem tudom, de ingyen van, és ha kell még buszbérletet is biztosítanak....

ehhez az kell azonban, hogy regisztrált munkanélküli legyél.

Sőt, költségtérítés címszó alatt fizetnek neked kb 45000 ft / hó, de ennek az a feltétele, hogy végigcsinálod a tanfolyamot, és megszerzed a képesítést, meg persze bejársz órákra. Ha nem sikerül, akkor vissza kell fizetned mindent!

2010. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de hol kell ilyenre jelentkezni? v hova kell bemenni?
2010. máj. 6. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok:

ha ilyen regisztrált munkanélküli vagy, akkor a munkaügyi kirendeltségi irodában kell jelentkezni, ahova tartozol.

Pl. én bajai vagyok ,és a dél-alföldi regionális munkaügyi központ bajai irodájába kell mennem, de ide tartoznak még jópár környékbeli falu munkanélkülijei is.

2010. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát én 19 vok és gondoltam elmegyek okjs képzésre csak nem tudtam h hol kell jelentkezni.
2010. máj. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!