Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamot ajánlotok?

Milyen tanfolyamot ajánlotok?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és olyan tanfolyamot keresek amit le lehet rakni. Pl: számítógépes amivel jól lehet keresni és hamar megvan.
2010. ápr. 29. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

számitógépes tanfolyam, amivel jól lehet keesni, nincs!

Vagy végezz el egy egyetemet, vagy keress más pályát.

2010. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és valami másik szakma?
2010. ápr. 29. 18:50
 3/4 anonim válasza:

Ha strapabíró vagy akkor esetleg vannak pénzügyi tanácsadók, baromi gyilkos szakma (én egy 40 éve működő kék 3 betűs német cégnél voltam) mlm, és házalás ,de ha eltöltesz benne egy okj-nyi időt akkor menni is fog utána.

te döntöd el, hogy akarsz e hálózatot vagy sem ilyesmik, lesz vagy heti 2 oktatás, heti 1 megbeszélés a főnököddel, tipikus mlm es dolog, de legális és működik. te első körben valószínűleg házaló ügynök leszel.

Van olyan szerződéstípus amivel egy idő után (adózás előtt) kb 70.000 et kapsz ha megcsináslz.

Viszont gyilkos és lehúzó szakma. gyomor és ideg kell hozzá, de semmiképp se gyomorideg; viszont ha jól csinálod biztosítja a lehetőséget számodra.

ha úgy van egy hónapban csináslz 2 ilyen szerződést és adózás után kb marad 80-90 rongyod

az ügyfelek felkutatása még lejön belőle, attól függ, h mivel közlekedsz de azért 75-85 rongyod marad nettó, és ezt ha jól csinálod olyan 4 óra alatt kerested meg. Ha ezt csinálod napi 8 órában úgy mint a kisangyal előbb utóbb sikeres leszel. Kb iylen biztosítási ügynök féle primitíven megfogalmazva.

Feltétel viszont az érettségi, plusz egy tanfolyam a PSZÁF-nál (tehát nem ilyen humbug xar) nekem anno 35.000 Ft volt. Remélem segítettem

2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én egyetem mellett csinálgattam és jövögetett belőle pénz, csak ellustultam, és kiszórtak. de nem mission impossible a 70 rongyos szerződés
2010. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!