Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj-s képzéseket lehet gimnázi...

Okj-s képzéseket lehet gimnázium mellett is csinálni? 10. -es vagyok!

Figyelt kérdés
ugy hallottam hogy van olyan hogy 10-osztály után lehet de az csak azokra volantkozik akik nem akarnak tovább gimiben maradni? vagy azokra is akik érettségizni akarnak?
2010. ápr. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet (legalábbis 8 évvel ezelőtt lehetett) gimnázium mellett is OKJ-t végezni a 10. osztály után.
2010. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet. 10 osztály után akkor ha már nem jársz 11,12-be, vagyis nem tanulsz tovább.
2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tanfolyamot el lehet végezni, de vizsgázni, csak érettségi után lehet. Én 11.-ben jártam egyre, gimiben.
2010. máj. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát, ha szakközepes lennél meg lehetne csinálni, hogy 10. osztály elvégzése után 13.-ba lépsz. ez az OKJ-s képzés első éve. legalábbis a mi sulinkban tavaj még így volt. igazgató váltás volt idén szóval nem tudom most hogy van ez nálunk. de tavajig még simán lehetett 10. osztály után 13.-osnak lenni. igaz nem volt érettségiük.
2010. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet szakmát tanulni 10. után akár gimi melett is. De ha olyat akarsz ami érettségihez kötött akkor nem. :( Csak olyat lehet ami szakmunkás szakma és azt is csak pénzért. Szerintem vagy előbb érettségizz le és utána akarj még tanulni, vagy hagyd az érettségit és már most tanulj valahol szakmát de csak azt nappalin. :)
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!