Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Most lettem egy szakmát egy 5...

MF94 kérdése:

Most lettem egy szakmát egy 5 hónapos képzés volt, ami 140ezrembe került. És 2-est kaptam. Ez ügyben fel lehet lebbezni?

Figyelt kérdés
2 napja viszgáztam, de nem bír nyugatni hogy csak kettest kaptam.Tudok valamit tenni hogy esetleg hármasra feljavítsák ? újra kell vizsgáznom vagy be lehet nyújtani valami kérelmet vagy valami ? OKJ szakam pár hónapos és én ezért fizettem. Mikor átvettem az idegtől gondolkodni se tudtam, de nem nyugtat a tudat egyszerűen.

#jegy #javítás #vizsga #OKJ #tanfolyam #fellebbezés #fel lebezés #fizetett tanfolyam
2016. dec. 14. 20:31
 1/6 ede1219 ***** válasza:
Ezzel a firkálmánnyal örülj a kettesnek!
2016. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakma?
2016. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Megnézted a kijavított dolgozatodat? Megmondták, hogy mi volt a hiba a szóbelin?

Fel nem lehet lebbezni, mert a fellebbezés nem igekötős ige. Gondolom, hogy lehet fellebbezni, de nem biztos, hogy az jó neked. Mit változtatna a hármas?

2016. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen a hármast. Dolgozatot meg se mutatták-.- semmit se.
2016. dec. 15. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
nem nézi senki hányast kaptál.
2016. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért számít hányas? Lement a vizsga így már nincs fellebbezésnek helye. Írásbeli dolgozatot mindig meg lehet tekinteni, ezt alá is írod...ha akkor illetve a szóbelin vagy gyakorlati vizsgatevékenységen nem teszel észrevételt, amit jegyzőkönyvbe vesznek, akkor mindegy...utólag ezt nem vizsgálják és nem is kérheted.
2016. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!