Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Végzett már el valaki bébiszit...

Végzett már el valaki bébiszitter tanfolyamot? Mik voltak a tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Vagy aki dolgozott már bébiszitterként (akár bármilyen tanfolyam meg minden nélkül), elmondaná, hogy mi jó benne, és mi az ami nagyon rossz? Pontosan a gyerekkel mit kellett csinálni (etetés? Fürdetés? Stb)?
2016. dec. 15. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Már erre is papír kell? :D
2016. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van (egyáltalán) olyan tanfolyam?
2016. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En dolgoztam bebiszitterkent, de nem a szakmam. Csaladoknekt valtozo, mire van igeny. En foztem, hazit gyokoroltam, pelenkaztam, etettem, oltoztettem.
2016. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, olvasattok utána van már ilyen, bár én is meglepődtem, hogy már ehhez is papír kell, gondolkozok, hogy csináljam-e meg 25 ezer egy ilyen kis tanfolyam.
2016. dec. 15. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzek akarsz foglalkozni akkor hajra!
2016. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség....szerintem ne csináld meg,mert a család nem a papírod miatt fogja a gyereküket rádbízni,hanem mert szimpatikus,aranyos,kedves és megbízható vagy.

Ha iskolát akarsz,csinálj egy rendes sulit,kisgyermekgondozót vagy óvodapedagógiát. Sz.rra sem mész egy babysitter papírral.


Én külföldön élek és munka mellett szoktam babysitterkedni és családonként és gyerekenként változik,hogy mit kell csinálni. Értelem szerűen egy kisebbet pelenkázni,fürdetfürdetni,átöltöztetni,megetetni kell,míg egy nagyobbal játszani, fürdeni segíteni,lefektetni,stb.

2016. dec. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!