Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tehetnék fegyvervizsgát?

Hol tehetnék fegyvervizsgát?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Budapesten szeretnék letenni egy fegyvervizsgát, pusztán civil érdeklődés miatt. Tudnátok ajánlani egy iskolát? Tudom, rengeteg oktatás van, de szeretnék személyes tapasztalatokat hallani.


Köszönöm!


2017. jan. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr képző helyeken általában fegyvervizsgát is lehet tenni. Google --) fegyvervizsga.. Ám ha sima fegyveres biztonsági őr szeretnél lenni, én lebeszélnélek. Nem kockáztatnám az életem pár forintos órabérrel többért, mint amennyit egy sima mezei nem-fegyveres bizt őr kap. De Te tudod.
2017. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vok Személyes tapasztalatom sajna nincs pesti oskolákkal, Debrecenben szereztem őr képesítést, viszont a fegyvervizsgát már nem tettem le.
2017. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont amennyiben teljesen civil az érdeklődésed, ajánlok akkor sportlövő- egyesületet, ott is lehet állítólag vizsgázni.
2017. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen civil, szeretem a munkám és az 50 kilómmal valószínűleg nem lennék túl meggyőző biztonsági őr. :)


Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2017. jan. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!