Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi reális esély van arra,...

Mennyi reális esély van arra, hogy egy mumkaügyi központos tanfolyam árát valòban be tudják hajtani az emberen, akinek semmije sincs?

Figyelt kérdés
Hűtés és légtechnika tanfolyam,de megbàntam,hogy ezt vàlasztottam,mert a tàrsasàg olyan rossz,hogy nem igaz.Kibírhatatlan züllött emberek tele rosszindulattal.Itt az ember nem fejlődik,hanem romlik.A kutyàmat sem engedném ide,ha lenne.Szòval kb 800000 ft-ròl van szò.Mi van?Lecsukjàk az amúgyis csòrò embert akin segíteni is lehetne,mondjuk úgy,hogy àtengedik egy pincér tanfolyamra,ahovà épeszű emberek közé jàhatna?Mert vàltoztatni sem engednek.Kegyetlen egy helyzet.

2017. febr. 2. 16:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Épeszű,józan emberek közé,ahol az ember nem őrül meg.
2017. febr. 2. 16:04
 2/4 anonim válasza:
nem kell kifizetni! tudom tapasztalat vaélaki abbahagyta a tanfolymaot amikor eljártam én is semmi büntit nem kapott semmit nem kell kifizetni. De van egy áthidalo megoldás. jelentkezz át másik tanfolymara van rá mod és lehetöség
2017. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Munakügyi olyan nincs hogy nem enedik meg hogy másikra átmenejj van rá lehetöség!

elös vagyok. Én Dajkára jűártam és átmehettem volna angolra.. sajnos nem tettem meg de siman meg lehet tenni

2017. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat!Ez pozitív vàltozàs.
2017. febr. 24. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!