Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ebbe a táborba 11. esek is...

Ebbe a táborba 11. esek is mehetnek?

Figyelt kérdés
Az SzTE minden évben ugye meghirdeti az általános orvostudományi kara az előkészítő táborát. Az egyik osztálytársam már jelentkezett is rá, de én nem vagyok abban biztos, hogy mennyire jó ötlet már idén menni, hiszen azért vannak még olyan anyagok amiket nem vettünk, még nem is ismételtünk át semmit, azok közül, amiket az évek során megtanultunk, bár ez lehet, lényegtelen. Tudnátok véleményt írni? Hogy egy 11.esnek ez mennyire lehet jó ötlet? Köszönöm előre is!

2017. febr. 12. 09:27
 1/1 kisreka99 válasza:
Nem tudom, hogy végül mentél-e, lehetett volna, én is 11.-esen mentem, de ha idén nem is voltál,jövőre gyere, jó volt nagyon! Mondjuk én inkább a hangulatot élveztem, a tudásomra nem sokat tett rá, maximum a laborgyakorlatra.
2017. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!