Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz vizsgára mennyire...

Kresz vizsgára mennyire illik/szokás kiöltözni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 09:48
 1/9 anonim válasza:
100%
Semennyire, egyáltalán nem szoktak... Rendes utcai öltözetet igényel, vegyél fel egy farmert meg valami felsőt, de ne gondolj semmi extrára.
2017. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek igaza van, a számítógép úgysem nézi, miben vagy :)
2017. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A gép nem ad pluszpontot a miniszoknyára.
2017. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szakadt farmer, mosott poló
2017. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 10. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
NORMÁLIS utcai öltözékben (azért a szakadt farmert és a nyúzott pólót ill. az extremebbet hagyd ki). Ha vezetés is van, a cipő a lényeg
2017. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 K...László válasza:
Nekem megjegyzést tett az egyik rendőr, aki a vizsgát felügyelte: legközelebb lehetőleg ne huszár ruhában jöjjön hivatalos helyre! Ezt mondta. Farmerben és rövidujjú ingben voltam, mert nyár volt. Volt rajtam egy sok zsebes mellény, na ez zavarta. Mondjuk ez 12 éve volt.
2017. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016-ban vizsgáztam ott sem volt senki kiöltözve, egyedül a vizsgabiztos.
2017. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as már langyos. A vizsgabiztos ugyan miért volt kiöltözve? Válasz: mert megadta a tiszteletet a vizsgázóknak, ami külsőségekben is megnyilvánult. Pontosan ezzel tartozol te is a vizsgabiztosnak, add meg az öltözeteddel a vizsgának a rangját, s ne úgy menj oda tépett farmerban, mint aki csápolni vagy szívni vonul.
2017. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!