Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten dráma/színjátszó szakkört, stúdiót vagy valami ilyesmit, tizenéveseknek?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos és nem most, de mondjuk a jövő tanévtől be akarok iratkozni valahova, ahol drámát lehet tanulni és néha vannak előadások is. Nem ismerem ezeket a helyeket, ezért szeretném a segítségeteket kérni. Elkezdett érdekelni a színház és az előadóművészet világa, szívesen kipróbálnám magam. És ha jelentkezek valahova, van felvételi? Ott mit kell csinálni?

Szerintem nem jelentene problémát nekem valamit eljátszani, gyakorlással simán menne. Szépen beszélek, nincs beszédhibám, szépen olvasok és egyszer a magyartanárom megjegyezte, hogy milyen jó hangom van, amikor verset mondtam fel. A szövegeket viszonylag jól meg tudom jegyezni.

Szeretek színházba járni, szeretek filmeket nézni, szeretek koncertekre járni, számomra ezek izgalmas dolgok, épp ezért is érdekel.


2017. márc. 22. 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!