Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehezek az OKJ-s...

Mennyire nehezek az OKJ-s vizsgák?

Figyelt kérdés
Jövő héten vizsgázok és már nagyon parázok, mert úgy gondolom semmit sem tudok. Nézegetek interneten vizsgafeladatokat, de rengeteg olyan van, amit nem tudok, annak ellenére, hogy nem lazsáltam el a képzés éveit. Vannak olyan modulrészek, amiket nem tanultunk soha (adatbázis kezelés) és ennek ellenére lesz belőle vizsga is. Megoldhatóak a feladatok, vagy nagyon buktatósak?
2010. máj. 14. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell agódnod! :) Egy okj-s képzés az nem érettségi és nem is főiskola vagy egyetem. :) Egy sima szakma (ami felsőfokú ) vagy alapfokú. És mindenki aki egy kicsit is tud valamit az átmegy mind elméletből, mind gyakorlatból. Ne aggódj! Persze azért készülj is . :) Sok sikert és szerencsét a vizsgáidhoz. :)
2010. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, már egyébként túl vagyok rajta 4-essel!:) Nálunk rendesek voltak a tanárok, de ha nem lettek volna azok, akkor senkinek sem sikerült volna, mert nagyon nehéz volt néhány modul.
2010. jún. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!