Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek az kizáró tényező...

Szerintetek az kizáró tényező egy Pénzügyiés számviteli ügyintéző OKJ képzésen, ha nincs matekból érettségim? A bizonyítványomban 10. ig szerepel, de utána már nagyon nem ment, és megengedték h másból vizsgázzak. Alap műveletek mennek.

Figyelt kérdés
Az IQ-m is magas, 130 felett van és jó a logikai kézségem, de a 2. foku egyenleteket valahogy nem értettem ezért bementem a nevelési tanácsadóba és ot megadták az engedélyt hogy matekból ne kelljen érettségiznem, de nem voltam sajátos nevelési igényü. 20f
2017. ápr. 29. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként programozni is tudok.
2017. ápr. 29. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kizáró, mivel tudtommal nem nézik az eredményeket.
2017. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kizáró tényező, mivel (a legtöbb helyen) semmilyen felvételi nincs. Az már más kérdés, hogy ha a számviteli részében nem is kell hatványokkal számolgatni, pénzügynél elő fog kerüli, és ha már a másodfokú egyenleteket nem értetted, meg fogsz küzdeni vele.
2017. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Akkor programozzál és ne ilyen butaságokra pazarold az eszed, mint a számvitel.
2017. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak,így megy,hogy bemész és felmentenek? Mire fel? Mert nem vagy elég szorgalmas? Én sem vagyok jó matekból,sőt...de azt nem gondolom,hogy fel kéne engem menteni, mert nem vagyok fogyatékos. Másokkal szemben sem lenne fer.
2017. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ez csak,így megy,hogy bemész és felmentenek? Mire fel? Mert nem vagy elég szorgalmas? Én sem vagyok jó matekból,sőt...de azt nem gondolom,hogy fel kéne engem menteni, mert nem vagyok fogyatékos. Másokkal szemben sem lenne fer."


ezt ők döntik el, hogy megadják e. MEGADHATJÁK. nekem a magas intelligenciám miatt adták meg. részképesség gyengeség.


Biztos munkahelyet szeretnék.

2017. máj. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!