Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vett részt közületek valaki a...

Vett részt közületek valaki a Magyar Író Akadémia valamelyik kurzusán? Mik a tapasztalatok, megéri? Milyen az ára az ilyen kurzusoknak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. nem vettem még részt a kurzuson, bár a későbbiekben tervezgetem, mivel elég jókat hallottam róla. Bővebb információkat az MTA-n olvashatsz. Szerintem mindenképp megéri mivel kortárs alkotóink tanitanak az akadémián.
2008. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, de az árról nem találtam infót az emailt meg még nem kaptam meg :)
2008. okt. 14. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én résztvettem a Szépíró Mesterkurzuson.

Érdekes volt inkább mint tanulságos.

Hogy 80 000 Ft-ot megért-e?

Nem tudom eldönteni. Igaz, lazított, oldott rajtam. És mindenképpen tartalmas előadások voltak. Lehetett kérdezni is az előadás után az előadótól. De gyakorlati dolgokat nem tanított, ami megerősített benne, hogy írni csak írva lehet megtanulni. :))


Adnak kedvezményt ha iskolás, vagy kismama vagy munkanélküli vagy, és ha elvégeztél egyet, a többit féláron végezheted.

2008. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!