Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire használható a Google,...

Axinoss kérdése:

Mire használható a Google, Online Marketing Alapjai kurzus elvégzésekor kapott oklevél?

Figyelt kérdés

Gondolom nem nagy volumenű dolog, egyrészt mert fel van tüntetve hogy nem hivatalos, és emellett ingyenes is.

Ezért kérdezem én, hogy vajon milyen értéket képvisel? Esetleg plusz pozitivum lehet munkavállalás esetén, hogy hoppá itt egy ilyen "google certificate"..



2017. máj. 11. 23:01
 1/1 Spinyhért András válasza:
75%

Ha szigorúan nézem csak egy marketingfogás. -> Azaz érezze a "vevő", hogy kapott oktatást ingyen, azt megtanulta, a tesztjei alapján jól, ezt el is ismerik egy oklevéllel, büszke lehet magára.

A cél, hogy ezek után a Google-nél hirdess később.

(Pl. három hete kaptam tőlük ajándékba 22500 ft értékű hirdetési bónt. Nem éltem vele, egy hét múlva kaptam egy 45000 ft értékűt. Kb ugyanazon okból.)

Tehát gyakorlati haszna az oklevélnek nincs, a kurzuson tanultakat meg saját vállalkozásodban tudod hasznosítani. Nagyobb cégek alkalmaznak marketingest, nekik ez nem újdonság. Egyéb marketinges előképzettséged esetén jól jöhet természetesen az anyag ismerete, de max. tájékozódás szinten.

2017. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!