Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s képzésre lehet 17...

OKJ-s képzésre lehet 17 évesen - kisbabával jelentkezni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy 4 hónapos kisfiam és szeretnék OKJ-s képzésre jelentkezni. Van lehetőség arra, hogy most vagy később jelentkezzek okj-s képzésre a kicsi mellett??

Milyen lehetőségek vannak (ha van)?



2017. máj. 25. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesen fejeztem be bsct utána babával okjt és msc is terhesen fejeztem be. És elég nehéz szakon. Férjemmel egyutt. Szoval bármit lehet elvégezni csak kitartonak kell lenni. Nappali képzésen kapsz diákot erre figyelj. Egyetemen meg van egyéni tanrend(csak zhkra kell bejárni bár nem mindenki engedélyezi)
2017. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez 9 osztállyal is lehetséges?
2017. máj. 25. 15:06
 3/4 anonim válasza:
lehet csak hova teszed addig a gyereket ez itt a kerdes?? sok okj szakma van egyebkent amit mar 8 altalanosal is el lehet kezdeni.
2017. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van okj, amire csak érettségivel engednek beiratkozni,

olyanra nem nagyon tudsz menni

2017. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!