Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudtok mondani arab nyelviskol...

Tudtok mondani arab nyelviskolákat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni az arab nyelvet és ehhez keresek tanfolyamot. Egyetem elvégzése után olyan munkát szeretnék vállalni, melyhez elengedhetetlen a nyelvtudás, és úgyérzem, ha több ritka, különleges nyelvet tudok, akkor nagyobb lesz az esélyem. Illetve önkénteskedni szeretnék és ahhoz kéne alap arab, társalgás szintű nyelvtudás. Olyan nyelviskolát keresek, amely rövid vagy akár hosszabb idejű tanfolyamokat indít, augusztus végéig hétköznap is tudok menni bármennyi alkalommal, az ár nincs megkötve. Budapesti nyelviskolát keresek.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ui: ha valaki tud az adott iskoláról/tanfolyamról tapasztalatot mondani akkor azt szívesen fogadom!



2017. júl. 1. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az arab se nem ritka, se nem különleges nyelv. Az esélyed meg még mindig sokkal jobb egy világnyelvvel mint egy olyannal amit rohadt sokan beszélnek és mégis a periférián van.
2017. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ritkát és különlegeset arra értettem, hogy magyar/angol/francia mellett azért szeretném az arabot tanulni, mert segélyszervezetnél szeretnék dolgozni, illetve ha már olyan szinten tudom a nyelvet beszélni, akkor tolmácsként szeretnék segíteni embereken. Német nyelv is tervbe van, hiszen tudom, hogy világnyelveket tudni érdemes már a mai világba. Minél több nyelvet tud az ember, annál jobb munkája van, de nálam most angol és francia után az arab a legfontosabb. De azért köszi a választ #1!
2017. júl. 2. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:

A mostani segély/civil szervezetek a LEGnagyobb scam-ek, átverések. Mármint amik az arab migránsokat hozzák.

Elhitetik velük hogy az EU mennyire jó, lesz munka, szép lakás, stb. Felveszik utánuk a pénzt, aztán pár hónap múlva meg ki vannak utasítva mert jobb esetben nem beszélik a nyelvet, vagy full analfabéták, de a legtöbb esetben kiderül hogy egyszerűen nem jogosult menekült státuszra.

Menj inkább állat menhelyre, ott akiken segítesz nem vernek át.

2017. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akarom mondani hogy akiknek dolgozol nem vernek át.
2017. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt elfelejtettem leírni, hogy gyermekekkel szeretnék foglalkozni, akik előtt ott áll a jövő/élet/nehéz felnövés. Nekik szeretnék segíteni majd, akár arabul, angolul, franciául.

2017. júl. 2. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekek miatt nem kell megtanulni arabul, itthon is van sajnos elég.
2017. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy itthon is néhol szörnyű körülmények uralkodnak, de először is már milliószor átgondoltam, hogy az állásom és a gyerekek miatt tanuljak meg arabul, másodszor pedig kissé eltértünk a kérdés legfontosabb témájától, a nyelviskolától.
2017. júl. 2. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!