Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Helikopter kepzessel hol...

Helikopter kepzessel hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Egyre többet gondolokodom hogy megcsinálom nagy koromba a helikopter pilóta tanfolyamot...régen a repülő iránt érdeklődtem de most a helikopter irant...jobb kezes vagyok szoval tuti lehetek😂😂 ha megcsinálom a képzést hol tudok elhelyezkedni? Légi mentőknél? Vagy honvédségnél?? Vagy hol? De azt is hallodtam hogy van valami főiskola ahol képzik ezt (ez lehet hülyeség) szoval hol tudok elhelyezkedni ha megcsinalom?

#helikopter #légimentő #helikopter tanfolyam
2017. júl. 5. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy NORMÁLIS válaszokat kerek....rendesen megkérdeztem még hülyeséget se irtam de bunkok jonnek....csak erdekelt volna mert szamomra fontos
2017. júl. 5. 23:25
 2/5 A kérdező kommentje:
De viccesek remélem egyszer az eletetekben lesz olyan amikor szamotokra valami fontos és majd mindenki baromsagot ir és nem segit....egyszer érezzétek át ezt
2017. júl. 6. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tudtodon kívül baromságot kérdeztél... Egy helikoptervezetői engedéllyel hol akarsz elhelyezkedni? Valószínűleg csak ott tudsz, ahol van helikopter, de ez egy kivételes eset, mivel egy „mezei” vizsgával maximum valami kőgazdag ember magánhelikopterét tudnád vezetni, de ilyen pozícióra sem újoncokat fognak felvenni, hanem akinek már van x év tapasztalata (azért senki sem zuhanna le szívesen egy zöldfülű miatt sem), vagy ha te magad vagy a kőgazdag, akinek helikoptere van, akkor vezetheted a saját gépedet.

Ha a hadiiparban vagy a mentősöknél szeretnél dolgozni, akkor még egy rakat tanfolyamot és vizsgát el kell végezned, természetesen nem ingyen.


Egyébként minden kérdésedre választ találsz, hogyha egy varázsprogramot használsz, nevezetesen a Google-t, ott jó esetben hasznos információkat fogsz találni, ellenben itt, ahol legjobb esetben is dilettánsok vannak.


Mindenesetre a TESCO-ba még mindig mehetsz kasszásnak.

2017. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági helikopterpilóta... permetezéshez stb.
2017. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem olyan gebasz által nem Alapozod nekem távol a látóteret. (kezdőbetűk)
2017. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!