Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy tudnék megfelelő tonnalít...

Prométeum kérdése:

Hogy tudnék megfelelő tonnalításal énekelni?

Figyelt kérdés
Valaki szerint van hangom valaki szerint nem, makacs elszánt ember vagyok, és kíváncsi.Svarcz Dávid szerint sz@@r vagyok,de Magyar hajnal szerint, ha sokáig játszók hangszeren megjön a tiszta tonalitás.Ráadásul néha zártan beszélek,igazándiból nekem sem tetszik ahogy vissza halom hangom.Egyszere több stílusban éneklek egy dalba,a közel jövőbe ettől függetlenül mindenféleképpen fogok hangszeren játszani.Jólenne ha legalább olyan hangom lenne mint David Bowie-nak,amúgy egyszer halottam hogy egy full hamis embernek a hangját képezte Schwarcz Dávid.

2017. júl. 13. 13:15
 1/1 anonim válasza:
Ajánlanám neked a HANGKÉPZŐ Zeneműhely nevű helyet. Én oda járok énekòrákra, ahol profi zenészektől lehet tanulni MINDENT. Ott nagyon fognak rád figyelni, hogy mit szeretnél, de kemény munka van. Sok sikert. :)
2017. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!