Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szakmákkal lehet jól...

Milyen szakmákkal lehet jól keresni diploma nélkül?

Figyelt kérdés
Érettségi bizonyítvánnyal.

2017. júl. 29. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozdonyvezető, légiirányító, nemzetközi sofőr.
2017. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mozdonyvezetőn gondolkoztam, érdekelt is volna csak nagyon nehéz bekerülni és protekció is kell hozzá ahogy halottam , a nemzetközi sofőr meg felejtôs lenne nem tudnák heteket megállás nélkül vezetni . Légiforgalom irányitó meg 600 bol 5 ha megfelel.
2017. júl. 29. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, a sok pénz lemondásokka vagy magas végzettséggel jár. Érettségivel, nulla lemondással nem fogsz jól keresni akármit is csinálsz. Ezt azért remélem tudod.
2017. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdező? Szerinted ha könnyű lenne sok pénzt keresni nem mindenki azt csinálná? A nehezen elvégezhető, ritkább okj-val van esélyed, meg esetleg központifűtés szerelő, villanyszerelő ilyenek, vállalkozásban
2017. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azthittem egy jó szakmával is jól lehet keresni. A programozóhoz se feltétlen kell diploma ugy tudom , mégis jól keres.
2017. júl. 30. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól keres, de kb egy MA-s diplomának megfelelő tudást kell ahhoz virítanod magadtól, hogy 500k-t megkeress.
2017. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól keres, de az is nehéz okj.. vagy mit gondoltál egy logisztikai ügyintézővel, jogi asszisztenssel vagy más himihumi szakkal majd dőlni fog a lé? Azt fizetik meg amire kereslet, ergo hiány van. És ezek mindig a nehéz szakmák.
2017. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
CNC forgácsoló, CNC programozó, villanyszerelő, informatikus (ez kifejezetten milliomossá tehet ha Pesten vagy külföldön helyezkedsz el benne!) , ilyen még a vendéglátós-marketinges is, fodrász, felszolgáló (gondolj a Balaton partra!). Általában véve, elektromos szakmákban nagy a hiány, de egy víz-központi fűtés szerelő is igen jól keres manapság! De ilyen a villanyszerelő, vagy ha agyad is van akkor legyél PLC programozó vagy PLC technikus, azzal gyakorlatilag sokkal többet keresel mint ha bármilyen diplomád lenne és könnyű vele bármely multi gyártó vállalatnál elhelyezkedni. Kapaszkodnak is beléd majd meglásd.
2017. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!