Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelentkezett már valaki ilyen...

Jelentkezett már valaki ilyen tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Jelentkezett már valaki villamosvezetői tanfolyamra. Azt mondták fizikai kérdésekre lehet számítani. Mit takar az pontosan? Tudnátok rá írni példát?
2017. aug. 4. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyan még távol vagyok ettől a tanfolyamtól, de idővel én is szeretnék villamosvezető lenni, ha tehetném, csak hát az elmélet eléggé ki****ás szép szóval mondva, konkrétumot nem tudok mondani mik lehetnek, de nézz szét a villamosoktatas.hu oldalon, gondolom ilyesmik lehetnek ott is, bár én áttanulmányoztam nem olyan rég néhány fizikás jegyzetet eléggé kiakadtam, mert elvárnak olyan elméleti tudást amit egy fizikusnak vagy egy villamossági szakembernek kell tudnia kb, mellé meg ugyebár villamosos kresz, F1 és F2 utasítások, pálya és járműtípus ismeret + fedélzeti számítógép használata manapság... Nem könnyű, de ha a ember az elméleten túl van akkor nagy szerencséje van, bárhát mit várunk a mai világba túl sok elméleti dolgot várnak el minden szakirányban...
2017. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!